دکتر سیمین ابراهیم زاده

دکتر سیمین ابراهیم زاده

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

46197

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار فردوس شرق

آدرس:

تهران، ستاری جنوب، بلوار فردوس شرق، بین خیابان علی حسینی و وفا آذر، پلاک 312، طبقه 5، واحد 17

تلفن:02144045457

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، نرسیده به اسفندیار، جنب پمپ بنزین، بن بست نور، پلاک 14، واحد 1

تلفن:09120364665

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین ابراهیم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین ابراهیم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوس شرق
مطب جردن
دکتر سیمین ابراهیم زاده
دکتر سیمین ابراهیم زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین ابراهیم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین ابراهیم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین ابراهیم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین ابراهیم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین ابراهیم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین ابراهیم زاده کجا است؟
دکترسیمین ابراهیم زاده مطب بلوار فردوس شرق و مطب جردن مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیمین ابراهیم زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیمین ابراهیم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین ابراهیم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین ابراهیم زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین ابراهیم زاده چه زمانی است؟
دکتر سیمین ابراهیم زاده از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین ابراهیم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین ابراهیم زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیمین ابراهیم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین ابراهیم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سیمین ابراهیم زادهدکترسیمین ابراهیم زاده dr simin ebrahimzedeh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر سیمین ابراهیم زاده در تهران، ستاری جنوب، بلوار فردوس شرق، بین خیابان علی حسینی و وفا آذر، پلاک 312، طبقه 5، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین ابراهیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144045457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین ابراهیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین ابراهیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین ابراهیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین ابراهیم زاده متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین ابراهیم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.