دکتر پروانه جهانشاهی

دکتر پروانه جهانشاهی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

34409
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه 4، واحد 17

تلفن:02144032655

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروانه جهانشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه جهانشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانوم دکتر فوق العاده هستند و مهربون و با تجربه وصبور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروانه جهانشاهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه جهانشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه جهانشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه جهانشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه جهانشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه جهانشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه جهانشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه جهانشاهی کجا است؟
دکتر پروانه جهانشاهی 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروانه جهانشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه جهانشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه جهانشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه جهانشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه جهانشاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه جهانشاهی چه زمانی است؟
دکتر پروانه جهانشاهی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه جهانشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه جهانشاهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پروانه جهانشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه جهانشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروانه جهانشاهیدکتر پروانه جهانشاهی dr parvaneh jahanshahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پروانه جهانشاهی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه جهانشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144032655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه جهانشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه جهانشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه جهانشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه جهانشاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه جهانشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.