%92
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار مغز، نوار عصب و نوار عضله

بورد تخصصی نورولوژی

در مان سردرد، تشنج، سکته مغزی، فراموشی، فلج مغزی، اختلات حرکتی، پارکینسون، ستون فقرات، دیسک کمر و گردن، اختلال روحی و افسردگی

در مطب نوار مغز و نوار عصب و عضله نجام می شود.

همکاری با بیمارستان میلاد اصفهان

کد نظام پزشکی

87879

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی بیمارستان شریعتی، مجتمع پزشکی شریعتی، طبقه دوم، واحد 22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن عطایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن عطایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%92
21 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر محسن عطایی
دکتر محسن عطایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن عطایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن عطایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن عطایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن عطایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن عطایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عطایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن عطایی کجا است؟
دکترمحسن عطایی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن عطایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن عطایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عطایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن عطایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن عطایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن عطایی چه زمانی است؟
دکتر محسن عطایی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عطایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن عطایی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر محسن عطایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن عطایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن عطاییدکترمحسن عطایی dr mohsen ataei از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر محسن عطایی در اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی بیمارستان شریعتی، مجتمع پزشکی شریعتی، طبقه دوم، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن عطایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284543,03136284542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن عطایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن عطایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن عطایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن عطایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن عطایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.