دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سهیلا مرادی

سهیلا مرادی

کارشناس مامایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

م5573
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب ماما سهیلا مرادی

آدرس:

بندرعباس خیابان مصطفی خمینی حدفاصل میدان صادقیه و چهارراه اتوبوسرانی ساختمان فوقانی پست بانک طبقه چهارم واحد ۸

تلفن:07633624075

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سهیلا مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سهیلا مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

سیده الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله واینکه وقت میزارن برا معاینه وخیلی خوش برخورد هستن

کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارباحوصله ومهربان بودن وتوضیحات کاملی روارائه کردن

نادیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و با تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سهیلا مرادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ماما سهیلا مرادی
بندرعباس - بندرعباس خیابان مصطفی خمینی حدفاصل میدان صادقیه و چهارراه اتوبوسرانی ساختمان فوقانی پست بانک طبقه چهارم واحد ۸


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سهیلا مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سهیلا مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سهیلا مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سهیلا مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سهیلا مرادی کجا است؟
دکتر سهیلا مرادی 1 مطب در مطب ماما سهیلا مرادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سهیلا مرادی را ببینید.
+
آیا سهیلا مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سهیلا مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا مرادی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سهیلا مرادی چه زمانی است؟
دکتر سهیلا مرادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سهیلا مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سهیلا مرادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به سهیلا مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سهیلا مرادی 5 از 5 است.
درباره سهیلا مرادی


دکتر سهیلا مرادی soheila moradi از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب سهیلا مرادی در بندرعباس خیابان مصطفی خمینی حدفاصل میدان صادقیه و چهارراه اتوبوسرانی ساختمان فوقانی پست بانک طبقه چهارم واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سهیلا مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633624075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سهیلا مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سهیلا مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سهیلا مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سهیلا مرادی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سهیلا مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.