کد نظام پزشکی

ف-174

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان بهار

آدرس:

تهران، ملک الشعرای بهار پلاک 347

تلفن:02177684508

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بهار
ملاحظات

فاطمه اسدی
فاطمه اسدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه اسدی کجا است؟
دکترفاطمه اسدی مطب خیابان بهار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه اسدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه اسدی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه اسدی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه اسدی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه اسدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه اسدی 0 از 5 است.

درباره فاطمه اسدیدکترفاطمه اسدی fatemeh asadi از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب فاطمه اسدی در تهران، ملک الشعرای بهار پلاک 347 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177684508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه اسدی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.