دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه شایگان شریف

دکتر فاطمه شایگان شریف

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

114629

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

درمان اضطراب، افسردگی، وسواس، پرخاشگری، بی خوابی، سردرهای مزمن، دردهای جسمانی مزمن، اختلالات جنسی، اختلالات فراموشی و اختلال تمرکز و حافظه، اختلال رفتاری کودکان و نوجوانان، بیش فعالی، شب ادراری، تیک، روان درمانی، زوج درمانی و مشاوره خیانت زناشویی و اختلاف

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

تهران، خیابان هفت تیر، دور میدان بهار شیراز، پلاک 149، طبقه سوم، واحد 6

تلفن:09107853288

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه شایگان شریف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه شایگان شریف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هفت تیر
تهران - تهران، خیابان هفت تیر، دور میدان بهار شیراز، پلاک 149، طبقه سوم، واحد 6


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه شایگان شریف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه شایگان شریف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه شایگان شریف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه شایگان شریف چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه شایگان شریف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شایگان شریف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه شایگان شریف کجا است؟
دکتر فاطمه شایگان شریف 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه شایگان شریف را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه شایگان شریف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شایگان شریف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه شایگان شریف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه شایگان شریف متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه شایگان شریف چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه شایگان شریف تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شایگان شریف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه شایگان شریف چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه شایگان شریف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه شایگان شریف 0 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه شایگان شریف


دکتر فاطمه شایگان شریف dr fatemeh shaygan sharif از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر فاطمه شایگان شریف در تهران، خیابان هفت تیر، دور میدان بهار شیراز، پلاک 149، طبقه سوم، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه شایگان شریف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09107853288 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه شایگان شریف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه شایگان شریف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه شایگان شریف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه شایگان شریف متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه شایگان شریف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.