دکتر حسین متحدی

دکتر حسین متحدی

تخصص داخلی

فوق تخصص هماتولوژی و آنکولوژی
تهران

کد نظام پزشکی

17751

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، بین امیر اتابک و سهروردی، ساختمان پزشکان132، طبقه 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین متحدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین متحدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین متحدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین متحدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین متحدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین متحدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین متحدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین متحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین متحدی کجا است؟
دکتر حسین متحدی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین متحدی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین متحدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین متحدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین متحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین متحدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین متحدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین متحدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین متحدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین متحدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین متحدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین متحدی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین متحدیدکتر حسین متحدی dr hossein motahedi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حسین متحدی در تهران، خیابان مطهری، بین امیر اتابک و سهروردی، ساختمان پزشکان132، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین متحدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188830477,02188301297 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین متحدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین متحدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین متحدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین متحدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین متحدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.