دکتر سید امین مرتضوی

دکتر سید امین مرتضوی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

65731

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان بهار

آدرس:

تهران، خیابان بهار شیراز، پلاک 179

تلفن:02188861646

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امین مرتضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید امین مرتضویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امین مرتضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امین مرتضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امین مرتضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امین مرتضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امین مرتضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین مرتضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امین مرتضوی کجا است؟
دکتر سید امین مرتضوی 1 مطب در مطب خیابان بهار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امین مرتضوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امین مرتضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین مرتضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امین مرتضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امین مرتضوی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امین مرتضوی چه زمانی است؟
دکتر سید امین مرتضوی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین مرتضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امین مرتضوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید امین مرتضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امین مرتضوی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید امین مرتضویدکتر سید امین مرتضوی dr seyyed amin mortazavi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید امین مرتضوی در تهران، خیابان بهار شیراز، پلاک 179 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امین مرتضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188861646 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امین مرتضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امین مرتضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امین مرتضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امین مرتضوی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امین مرتضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.