دکتر فیروزه محب

دکتر فیروزه محب

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

شیراز

کد نظام پزشکی

32246
%92
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 502

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیروزه محب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیروزه محب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%92
23 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زینب بیگم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی با حوصله و دقیق هستند.

پروین
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبلا که حضوری و تلفنی با دکتر صحبت کرده بودم بسیار خوب بود اما دو سه بار اخیر خانم دکتر بسیار با عجله صحبت کردند و امروز مجبور شدم دوبار نوبت بگیرم بار دوم هم بیرون بودند و با عجله صحبت کردند. برای خودم هم بسیار عجیب بود .

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک خوبی بودن هم بلحاظ اخلاق حرفه ای هم بلحاظ علمی

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب گوش دادند و خوب راهنمایی کردند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار با حوصله هستند و درمان های ایشان بسیار موثر است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فیروزه محب


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروزه محب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروزه محب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروزه محب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروزه محب چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروزه محب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه محب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروزه محب کجا است؟
دکتر فیروزه محب 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فیروزه محب را ببینید.
+
آیا دکتر فیروزه محب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه محب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروزه محب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروزه محب متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروزه محب چه زمانی است؟
دکتر فیروزه محب از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه محب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروزه محب چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر فیروزه محب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروزه محب 5 از 5 است.

درباره دکتر فیروزه محبدکتر فیروزه محب dr firoozeh moheb از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر فیروزه محب در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروزه محب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177018087,07136266178 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروزه محب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروزه محب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروزه محب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروزه محب متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروزه محب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.