دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی

دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اهواز

کد نظام پزشکی

47406
%99
پیشنهاد(از 78 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، بین خیابان خرداد و خیابان وهابی، جنب آزمایشگاه دکتر ساکی

تلفن:09333669087

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%99
77 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باتجربه و مفید

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا عالی

شاهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واسه شروع داروها نتيجش خوب بوده

حمزه علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مودب و حاذق

هاشم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی،خدا حفظشون کنه خیلی با حوصله هستن و آرامش خاصی رو به بیمار منتقل میکنند🙏🙏🙏

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کیانپارس
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، بین خیابان خرداد و خیابان وهابی، جنب آزمایشگاه دکتر ساکی


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو39,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی چقدر است؟
هزینه ویزیت شکرالله سلمان زاده رامهرمزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی کجا است؟
دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی را ببینید.
+
آیا دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی چه زمانی است؟
دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی 5 از 5 است.
درباره دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی


دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی dr shokrollah salmanzadeh ramhormozi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اهواز هستند. مطب دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی در اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، بین خیابان خرداد و خیابان وهابی، جنب آزمایشگاه دکتر ساکی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333669087 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکرالله سلمان زاده رامهرمزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.