دکتر احسان علیمی

دکتر احسان علیمی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

64115

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خانه اصفهان

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه روبروی مسجد المحمود ساختمان پزشکی گلها طبقه اول

تلفن:03134392600

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان علیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان علیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خانه اصفهان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احسان علیمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احسان علیمی
دکتر احسان علیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان علیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان علیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان علیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان علیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان علیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان علیمی کجا است؟
دکتراحسان علیمی مطب خانه اصفهان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احسان علیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احسان علیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان علیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان علیمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان علیمی چه زمانی است؟
دکتر احسان علیمی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان علیمی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر احسان علیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان علیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان علیمیدکتراحسان علیمی dr ehsan alimi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر احسان علیمی در اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه روبروی مسجد المحمود ساختمان پزشکی گلها طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان علیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134392600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان علیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان علیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان علیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان علیمی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان علیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.