دکتر ندا سادات حسینی

دکتر ندا سادات حسینی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

110871
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خانه اصفهان

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان خیابان گلخانه، روبروی مسجد المحمود ساختمان پزشکی تیام طبقه 4 واحد 17

تلفن:03134413420

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا سادات حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا سادات حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد تجویز دارو بسیار خوب حضور به موقع در مطب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب و با حوصله بودند.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر خیلی مهربان و خوش برخورد بودند....خداخیرشون بده ....حال بیمارو خیلی درک میکنن

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن صبر و حوصله و توضیحات کامل

جان جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند. از نظر اخلاقی هم رفتارشان خوب بود و به تمام موارد دقت می کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا سادات حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا سادات حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا سادات حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا سادات حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا سادات حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا سادات حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا سادات حسینی کجا است؟
دکتر ندا سادات حسینی 1 مطب در مطب خانه اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا سادات حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا سادات حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا سادات حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا سادات حسینی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا سادات حسینی چه زمانی است؟
دکتر ندا سادات حسینی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا سادات حسینی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ندا سادات حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا سادات حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا سادات حسینیدکتر ندا سادات حسینی neda sadathoseini از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر ندا سادات حسینی در اصفهان، خانه اصفهان خیابان گلخانه، روبروی مسجد المحمود ساختمان پزشکی تیام طبقه 4 واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا سادات حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134413420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا سادات حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا سادات حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا سادات حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا سادات حسینی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا سادات حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.