اسدالله صادقیان

اسدالله صادقیان

کارشناس بینایی سنجی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ب365
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان گلخانه

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، روبروی مسجدالمحمود، ساختمان تیام، طبقه 4، واحد 16

تلفن:03134420882

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به اسدالله صادقیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اسدالله صادقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن و دقیق چک میکنند.راضی بودیم.

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی کارشون عالیه من از پنجم دبستان پیش ایشون میام الانم که ۲۷ سالمه

انتخاب نوع نوبت گیری از اسدالله صادقیان
نوبت مطب خیابان گلخانه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، روبروی مسجدالمحمود، ساختمان تیام، طبقه 4، واحد 16
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو60,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اسدالله صادقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسدالله صادقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اسدالله صادقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اسدالله صادقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت اسدالله صادقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اسدالله صادقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اسدالله صادقیان کجا است؟
دکتر اسدالله صادقیان 1 مطب در مطب خیابان گلخانه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اسدالله صادقیان را ببینید.
+
آیا اسدالله صادقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله صادقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اسدالله صادقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسدالله صادقیان متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اسدالله صادقیان چه زمانی است؟
دکتر اسدالله صادقیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اسدالله صادقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اسدالله صادقیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به اسدالله صادقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی اسدالله صادقیان 5 از 5 است.

درباره اسدالله صادقیاندکتر اسدالله صادقیان dr asadollah sadeghiyan از دکترهای متخصص بینایی سنجی اصفهان هستند. مطب اسدالله صادقیان در اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، روبروی مسجدالمحمود، ساختمان تیام، طبقه 4، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اسدالله صادقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134420882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اسدالله صادقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اسدالله صادقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اسدالله صادقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اسدالله صادقیان متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اسدالله صادقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.