دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اهواز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

45956

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه 6، واحد 141

تلفن:06132231336

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری
دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور
دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرحیم اسماعیل پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور کجا است؟
دکترعبدالرحیم اسماعیل پور مطب خیابان نادری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور چه زمانی است؟
دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرحیم اسماعیل پوردکترعبدالرحیم اسماعیل پور dr abdolrahim esmaeilpoor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در اهواز، خیابان نادری، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه 6، واحد 141 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132231336 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.