دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیمین دخت کلانتری

دکتر سیمین دخت کلانتری

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

67018
%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 506

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین دخت کلانتری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین دخت کلانتری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده کار بلد

آزیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند. ممنون

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یک سال تحت درمان بودم و نسبت به هزینه ای که کردم نتیجه ای که انتظار میرفت را ندیدم.

مینو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عارضه ی پوستی من درمان نشد و پیشرفت کرده است.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیمین دخت کلانتری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان چهارباغ بالا
اصفهان - اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 506


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو79,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین دخت کلانتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین دخت کلانتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین دخت کلانتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین دخت کلانتری چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین دخت کلانتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت کلانتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین دخت کلانتری کجا است؟
دکتر سیمین دخت کلانتری 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیمین دخت کلانتری را ببینید.
+
آیا دکتر سیمین دخت کلانتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت کلانتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین دخت کلانتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین دخت کلانتری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین دخت کلانتری چه زمانی است؟
دکتر سیمین دخت کلانتری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت کلانتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین دخت کلانتری چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سیمین دخت کلانتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین دخت کلانتری 5 از 5 است.
درباره دکتر سیمین دخت کلانتری


دکتر سیمین دخت کلانتری dr simin dokht kalantari از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر سیمین دخت کلانتری در اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 506 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین دخت کلانتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136276527-09135454109 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین دخت کلانتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین دخت کلانتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین دخت کلانتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین دخت کلانتری متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین دخت کلانتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.