دکتر احمد مشکورنیا

دکتر احمد مشکورنیا

تخصص داخلی

اهواز

کد نظام پزشکی

119641
%97
پیشنهاد(از 82 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 16 غربی، مجتمع تخصصی و فوق تخصصی سینا، طبقه دوم

تلفن:09904785006

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد مشکورنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد مشکورنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%97
79 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  39 نفر
 • 15-45 دقیقه
  31 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

فوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب خوش برخورد و باتجربه

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوب و باحوصله ای هستند. خدا حفظشون کنه الهی.

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیاردکترمهربان ودلسوزی هستن و با دقت به تمام نکات بیمار توجه میکنن به نظرم بهترین دکتری هستن که تا به حال دید

یاسر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشکی که تا حالا دیدم و از همه نظر عالی بودن؛مخصوصا برخورد با بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد مشکورنیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد مشکورنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد مشکورنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد مشکورنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد مشکورنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد مشکورنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مشکورنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد مشکورنیا کجا است؟
دکتر احمد مشکورنیا 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد مشکورنیا را ببینید.
+
آیا دکتر احمد مشکورنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مشکورنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد مشکورنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد مشکورنیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد مشکورنیا چه زمانی است؟
دکتر احمد مشکورنیا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مشکورنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد مشکورنیا چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر احمد مشکورنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد مشکورنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد مشکورنیادکتر احمد مشکورنیا dr ahmad mashkorniya از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر احمد مشکورنیا در اهواز، کیانپارس، خیابان 16 غربی، مجتمع تخصصی و فوق تخصصی سینا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد مشکورنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09904785006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد مشکورنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد مشکورنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد مشکورنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد مشکورنیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد مشکورنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.