%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب

کد نظام پزشکی

26824

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب شهران

آدرس:

تهران، شهران، بین فلکه اول و دوم، مجتمع ماهان واحد11

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین چهل ستون و بیستون، شماره 74، مجتمع پزشکی و مرکز جراحی شقایق

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین چلبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین چلبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهران
مطب یوسف آباد
دکتر محمدحسین چلبی
دکتر محمدحسین چلبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین چلبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین چلبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین چلبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین چلبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین چلبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین چلبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین چلبی کجا است؟
دکترمحمدحسین چلبی مطب شهران و مطب یوسف آباد مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین چلبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین چلبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین چلبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین چلبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین چلبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین چلبی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین چلبی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین چلبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین چلبی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محمدحسین چلبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین چلبی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین چلبیدکترمحمدحسین چلبی dr mohammadhosein chalbi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین چلبی در تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین چهل ستون و بیستون، شماره 74، مجتمع پزشکی و مرکز جراحی شقایق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین چلبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188705383-02188705382-02188705384-02188705381-02188705380 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین چلبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین چلبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین چلبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین چلبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین چلبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.