دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
اکرم رحیمی

اکرم رحیمی

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناس ارشد روانشناسی و هیپنوتراست
تهران

کد نظام پزشکی

2604

درباره‌پزشک

عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

عضو انجمن روانشناسی ایران

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

عضو سازمان روانشناسی اسلامی

مدرس مهارت های زندگی

دارای پروانه تخصصی فعالیت از انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران و انجمن NLP از ACS انگلستان

زوج درمانی، خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، فرزند پروری، اعتیاد، اختلالات بالینی، اختلالات شخصیت، اختلالات یادگیری

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب فلکه صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بین فلکه اول و دوم، بلوار شهدای صادقیه جنوبی، ساختمان پائیز، پلاک 41، طبقه 3

تلفن:02144232116

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اکرم رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از اکرم رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فلکه صادقیه
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بین فلکه اول و دوم، بلوار شهدای صادقیه جنوبی، ساختمان پائیز، پلاک 41، طبقه 3


نوبت مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو180,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اکرم رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اکرم رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اکرم رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اکرم رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اکرم رحیمی کجا است؟
دکتر اکرم رحیمی 1 مطب در مطب فلکه صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اکرم رحیمی را ببینید.
+
آیا اکرم رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اکرم رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم رحیمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اکرم رحیمی چه زمانی است؟
دکتر اکرم رحیمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اکرم رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اکرم رحیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اکرم رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اکرم رحیمی 0 از 5 است.
درباره اکرم رحیمی


دکتر اکرم رحیمی akram rahimi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب اکرم رحیمی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بین فلکه اول و دوم، بلوار شهدای صادقیه جنوبی، ساختمان پائیز، پلاک 41، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اکرم رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144232116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اکرم رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اکرم رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اکرم رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اکرم رحیمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اکرم رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.