دکتر غلامرضا دانش طلب

دکتر غلامرضا دانش طلب

تخصص جراحی عمومی

لیزر تراپیست و لاپاروسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

59567
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، خیابان ستارخان، بین فلکه اول صادقیه و چهارراه خسرو، پلاک 964، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا دانش طلب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا دانش طلب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان استاد مهربان خوش برخورد هستند ده سال پیش با مهارت و جسارت جان پدرم را نجات دادند خونریزی داخلی داشتند پدرم . و امسال مادرم را با مهارت جراحی کردند من دستشان را میبوسم و برایشان طول عمر و سلامت آرزو دارم .

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار مهربان و خوبی هستند. هزینه عمل بنده ۱۵ میلیون بود ایشون ۱۵ میلیون رو به ۲ میلیون تغییر دادند

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد بسیار زیبای دکتر و تشخیص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا دانش طلبسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا دانش طلب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا دانش طلب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا دانش طلب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا دانش طلب چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا دانش طلب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانش طلب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا دانش طلب کجا است؟
دکتر غلامرضا دانش طلب 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا دانش طلب را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا دانش طلب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانش طلب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا دانش طلب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا دانش طلب متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا دانش طلب چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا دانش طلب از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانش طلب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا دانش طلب چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر غلامرضا دانش طلب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا دانش طلب 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا دانش طلبدکتر غلامرضا دانش طلب dr gholamreza danesh talab از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا دانش طلب در تهران، خیابان ستارخان، بین فلکه اول صادقیه و چهارراه خسرو، پلاک 964، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا دانش طلب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144265296 , 02144217736 , 02144265297 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا دانش طلب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا دانش طلب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا دانش طلب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا دانش طلب متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا دانش طلب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.