دکتر مژگان کیان جو

دکتر مژگان کیان جو

تخصص داخلی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

46966

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی، بعد از چهارراه پلیس، شریعتی غربی نبش کوچه 16، مرکز درمانی شهید مطهری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان کیان جو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان کیان جو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر مژگان کیان جو
دکتر مژگان کیان جو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان کیان جو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان کیان جو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان کیان جو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان کیان جو چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان کیان جو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان کیان جو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان کیان جو کجا است؟
دکترمژگان کیان جو مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان کیان جو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان کیان جو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان کیان جو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان کیان جو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان کیان جو متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان کیان جو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان کیان جو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان کیان جو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان کیان جو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مژگان کیان جو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان کیان جو 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان کیان جودکترمژگان کیان جو dr mozhgan keyan jo از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر مژگان کیان جو در اصفهان، خیابان شریعتی، بعد از چهارراه پلیس، شریعتی غربی نبش کوچه 16، مرکز درمانی شهید مطهری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان کیان جو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136214774-09211558405 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان کیان جو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان کیان جو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان کیان جو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان کیان جو متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان کیان جو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.