%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۰۷۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فلکه صادقیه

آدرس:

تهران، حدفاصل فلکه اول و دوم صادقیه، پلاک 785، طبقه فوقانی داروخانه دکتر طاهرخانی

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • صدا و سیما
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نادره شایگان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه صادقیه
دکتر نادره شایگان
دکتر نادره شایگان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادره شایگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادره شایگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادره شایگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادره شایگان چقدر است؟
هزینه ویزیت نادره شایگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادره شایگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادره شایگان کجا است؟
دکتر نادره شایگان 1 مطب در مطب فلکه صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نادره شایگان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نادره شایگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادره شایگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادره شایگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادره شایگان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادره شایگان چه زمانی است؟
دکتر نادره شایگان از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادره شایگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادره شایگان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نادره شایگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادره شایگان 5 از 5 است.

درباره دکتر نادره شایگان

دکتر نادره شایگان dr nadereh shaygan از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نادره شایگان در تهران، حدفاصل فلکه اول و دوم صادقیه، پلاک 785، طبقه فوقانی داروخانه دکتر طاهرخانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادره شایگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144211119 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادره شایگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادره شایگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادره شایگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادره شایگان تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادره شایگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.