%۸۹
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماریهای پوست و مو و درمان های زیبایی

در مطب تزریق ژل و بوتاکس، تزریق چربی، مزوتراپی، پی آر پی، لیزر های مختلف مثل لیزر موهای زائد الکس دایود آی پی ال لیزر کیو 

سوئیچ لیزر CO2فرکشنال، آر اف ساده و آراف فرکشنال، میکرونیدلینگ، کاویتاسیون، میکرودرم، کاشت مو، کاشت ابرو، پیکرتراشی، عمل 

پلک و ابرو، سنترال لب، اسکلروتراپی جهت درمان رگهای واریسی، جاگذاری نخ های لیفت dr s انجام می شود.

 آدرس اینستاگرام: dr.shirali96 

 آدرس سایت پزشک: http://drshirali.com/

کد نظام پزشکی

۶۱۴۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع سپهر، طبقه دوم، واحد 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود شیرعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود شیرعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۸۹
۸ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دروازه شیراز
دکتر محمود شیرعلی
دکتر محمود شیرعلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود شیرعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود شیرعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود شیرعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود شیرعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود شیرعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شیرعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود شیرعلی کجا است؟
دکتر محمود شیرعلی 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود شیرعلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود شیرعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شیرعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود شیرعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود شیرعلی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود شیرعلی چه زمانی است؟
دکتر محمود شیرعلی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شیرعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود شیرعلی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محمود شیرعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود شیرعلی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود شیرعلیدکتر محمود شیرعلی dr mahmood shirali از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر محمود شیرعلی در اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع سپهر، طبقه دوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود شیرعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136691569 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود شیرعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود شیرعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود شیرعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود شیرعلی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود شیرعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.