%93
پیشنهاد(از 28 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی داخلی فوق تخصص روماتولوژی

ارتروز،. پوکی استخوان، کمردرد. دردهای مفصلی، روماتیسم، ارتریت روماتویید، لوپوس، بیماری بجهت، پسوریازیس، روماتیسم ستون فقرات 

واسکولیت، سارکوییدوز، فیبرومیالژی

در مطب تزریقات مفصلی، تزریق ژل داخل مفصل، تزریق داروهای وریدی پوکی استخوان انجام می شود

کد نظام پزشکی

101691

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه همکف

تلفن:02144033755

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سلطانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%93
26 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر زهرا سلطانی
دکتر زهرا سلطانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سلطانی کجا است؟
دکترزهرا سلطانی مطب صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا سلطانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سلطانی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سلطانی چه زمانی است؟
دکتر زهرا سلطانی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سلطانی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر زهرا سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سلطانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا سلطانیدکترزهرا سلطانی dr zahra soltani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر زهرا سلطانی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144033755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سلطانی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.