%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب خسروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب خسروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مانیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نمیدانم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهاب خسروی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان چهارباغ بالا
اصفهان - اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب خسروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب خسروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب خسروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب خسروی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب خسروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب خسروی کجا است؟
دکتر شهاب خسروی 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب خسروی را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب خسروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب خسروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب خسروی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب خسروی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهاب خسروی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب خسروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب خسروی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهاب خسروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب خسروی 5 از 5 است.
درباره دکتر شهاب خسروی


دکتر شهاب خسروی dr shshab khosravi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر شهاب خسروی در اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب خسروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136283256-03136247952 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب خسروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب خسروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب خسروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب خسروی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب خسروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.