دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر گیتی محمد ابراهیم

دکتر گیتی محمد ابراهیم

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

62509
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

 آدرس اینستاگرام: Dr.gitimohammadebrahim 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بین پل یادگار و چهارراه خسرو، روبروی مجتمع الماس غرب، پلاک 15، ساختمان پزشکان نرمال، طبقه 3، واحد 6

تلفن:02144210034

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک مرکزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گیتی محمد ابراهیم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گیتی محمد ابراهیم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر هم حرفه ای هستند هم بااخلاق

لطیفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ويزيت رو با دقت و حوصله انجام دادن و براي سوالاتم وقت گذاشتن و برخورد دوستانه اي داشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گیتی محمد ابراهیم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ستارخان
تهران - تهران، ستارخان، بین پل یادگار و چهارراه خسرو، روبروی مجتمع الماس غرب، پلاک 15، ساختمان پزشکان نرمال، طبقه 3، واحد 6


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو60,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گیتی محمد ابراهیم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گیتی محمد ابراهیم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گیتی محمد ابراهیم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گیتی محمد ابراهیم چقدر است؟
هزینه ویزیت گیتی محمد ابراهیم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتی محمد ابراهیم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گیتی محمد ابراهیم کجا است؟
دکتر گیتی محمد ابراهیم 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گیتی محمد ابراهیم را ببینید.
+
آیا دکتر گیتی محمد ابراهیم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گیتی محمد ابراهیم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گیتی محمد ابراهیم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گیتی محمد ابراهیم چه زمانی است؟
دکتر گیتی محمد ابراهیم از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتی محمد ابراهیم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گیتی محمد ابراهیم چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر گیتی محمد ابراهیم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گیتی محمد ابراهیم 5 از 5 است.
درباره دکتر گیتی محمد ابراهیم


دکتر گیتی محمد ابراهیم dr giti mohammad ebrahim از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر گیتی محمد ابراهیم در تهران، ستارخان، بین پل یادگار و چهارراه خسرو، روبروی مجتمع الماس غرب، پلاک 15، ساختمان پزشکان نرمال، طبقه 3، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گیتی محمد ابراهیم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144210034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گیتی محمد ابراهیم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گیتی محمد ابراهیم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گیتی محمد ابراهیم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گیتی محمد ابراهیم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.