دکتر بیژن آب آذر

دکتر بیژن آب آذر

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

جراح و متخصص بیماری های چشم
تهران

کد نظام پزشکی

65730

درباره‌پزشک

جراحی لازک و لیزیک

جراحی آب مروارید

پیوند قرنیه

بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی
  • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، تقاطع گلستان سوم و پایدارفر، جنب فروشگاه ایکات، ساختمان 53، طبقه 5

تلفن:09331518750

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن آب آذر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بیژن آب آذرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن آب آذر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن آب آذر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن آب آذر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن آب آذر چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن آب آذر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن آب آذر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن آب آذر کجا است؟
دکتر بیژن آب آذر 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن آب آذر را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن آب آذر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن آب آذر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن آب آذر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن آب آذر متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن آب آذر چه زمانی است؟
دکتر بیژن آب آذر از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن آب آذر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن آب آذر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بیژن آب آذر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن آب آذر 0 از 5 است.

درباره دکتر بیژن آب آذردکتر بیژن آب آذر dr bizhan ab azar از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر بیژن آب آذر در تهران، پاسداران، تقاطع گلستان سوم و پایدارفر، جنب فروشگاه ایکات، ساختمان 53، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن آب آذر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09331518750 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن آب آذر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن آب آذر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن آب آذر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن آب آذر متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن آب آذر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.