دکتر نادیا درویشی زاده

دکتر نادیا درویشی زاده

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی پوست و مو

بیماری های پوست و مو، لیزر، جراحی های کوچک پوست

در مطب خدمات فاشیال، جوانسازی با دستگاههای مختلف و لیزر مو انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: dr.darvishIzadeh   

کد نظام پزشکی

۲۷۵۶۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بین فلکه اول و چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3، پلاک964

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نادیا درویشی زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
ملاحظات

زمان نوبت دهی مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک توسط منشی هماهنگ می شود

دکتر نادیا درویشی زاده
دکتر نادیا درویشی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادیا درویشی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا درویشی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادیا درویشی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادیا درویشی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا درویشی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا درویشی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادیا درویشی زاده کجا است؟
دکتر نادیا درویشی زاده 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نادیا درویشی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نادیا درویشی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا درویشی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادیا درویشی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادیا درویشی زاده چه زمانی است؟
دکتر نادیا درویشی زاده از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا درویشی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادیا درویشی زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر نادیا درویشی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادیا درویشی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر نادیا درویشی زاده

دکتر نادیا درویشی زاده dr nadia darvishizadeh از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر نادیا درویشی زاده در تهران، ستارخان، بین فلکه اول و چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3، پلاک964 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادیا درویشی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144244641-02144243877 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادیا درویشی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادیا درویشی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادیا درویشی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادیا درویشی زاده تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادیا درویشی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.