درباره‌ی پزشک

متخصص پوست، مو، زیبایی (لیزر درمانی)

عضو اکادمی متخصصین پوست آمریکا و اروپا

کد نظام پزشکی

۲۴۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مرزداران

آدرس:

تهران، مرزداران خیابان ایثار روبروی مسجد ساختمان افرا طبقه 5 واحد 30

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرزداران
دکتر علیرضا قریب
دکتر علیرضا قریب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا قریب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا قریب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا قریب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا قریب چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا قریب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا قریب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا قریب کجا است؟
دکتر علیرضا قریب 1 مطب در مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا قریب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا قریب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا قریب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا قریب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا قریب متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا قریب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا قریب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا قریب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا قریب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا قریب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا قریب 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا قریب

دکتر علیرضا قریب dr alireza gharib از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا قریب در تهران، مرزداران خیابان ایثار روبروی مسجد ساختمان افرا طبقه 5 واحد 30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا قریب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144079536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا قریب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا قریب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا قریب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا قریب تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا قریب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.