%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص اینتر نشنال درد ستون فقرات ، استخوان و عضله، فوق تخصص درد انجام عمل های کم تهاجم (بسته) دیسک کمر, درمان دردهای بعد از جراحی دیسک کمر, عمل دیسک کمر با لیزر و ازون درمان و جدیدترین روش تخلیه بسته ی دیسک کمر با روش هیدروسیژن تشخیص و درمان دردهای حاد و مزمن, سردردها , دردهای صورت, گردن, شانه, زانو, کمر , دردرهای لگنی مفصلی و عضلانی, دردر پا در بیماران دیابتی , ستون فقرات, اسخوان و عضلات , دردر ناشی از سرطان, جراحی بسته دیسک کمر (با اوزن و لیزر) درمان کمر دردهای پس از عمل جراحی, فوق تخصص (فلوشیپ) اینترونشنال درد, ستون فقرات, استخوان و عضلات, دارای بورد تخصصی انستزیولوژی

کد نظام پزشکی

75427

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به تقاطع ولی عصر، پلاک 7، طبقه 5، واحد 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شهرام فیروزمرنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شهرام فیروزمرنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یوسف آباد
شهرام فیروزمرنی
شهرام فیروزمرنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شهرام فیروزمرنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام فیروزمرنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شهرام فیروزمرنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شهرام فیروزمرنی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام فیروزمرنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شهرام فیروزمرنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شهرام فیروزمرنی کجا است؟
دکترشهرام فیروزمرنی مطب یوسف آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شهرام فیروزمرنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شهرام فیروزمرنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام فیروزمرنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شهرام فیروزمرنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام فیروزمرنی متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شهرام فیروزمرنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام فیروزمرنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل شهرام فیروزمرنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شهرام فیروزمرنی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به شهرام فیروزمرنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شهرام فیروزمرنی 5 از 5 است.

درباره شهرام فیروزمرنیدکترشهرام فیروزمرنی dr shahram firouzmarni از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب شهرام فیروزمرنی در تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به تقاطع ولی عصر، پلاک 7، طبقه 5، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شهرام فیروزمرنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188557341 , 09336347876 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شهرام فیروزمرنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شهرام فیروزمرنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شهرام فیروزمرنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شهرام فیروزمرنی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شهرام فیروزمرنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.