دکتر مصطفی عمیدی

دکتر مصطفی عمیدی

تخصص داخلی

تهران

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری‌های عفونی، داخلی

بیماری های واگیردار، آمیزشی عفونی

کد نظام پزشکی

6052

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 6، پلاک 64، آپارتمان شماره 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی عمیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یوسف آباد
دکتر مصطفی عمیدی
دکتر مصطفی عمیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی عمیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی عمیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی عمیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی عمیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی عمیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی عمیدی کجا است؟
دکترمصطفی عمیدی مطب یوسف آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی عمیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی عمیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی عمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی عمیدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی عمیدی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی عمیدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی عمیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی عمیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی عمیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی عمیدیدکترمصطفی عمیدی dr mostafa amidi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی عمیدی در تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 6، پلاک 64، آپارتمان شماره 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی عمیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188718246-02188701595 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی عمیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی عمیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی عمیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی عمیدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی عمیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.