دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی

دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

37077
%80
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای مدرک اندرولوژی، جراحی، ترمیمی

اعمال جراحی ناباروری و اختلالات جنسی

از بین بردن زگیل های تناسلی با روش کرایوتراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان ام ار ای، طبقه 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%80
8 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مهران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بنظر من علاوه بر پزشک نمونه انسان بسیار نمونه ای میباشند وقت زیادی برای بیمارانشون میزارن.

صادق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

صبور و خوش اخلاق

امیر محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتوجه به مشاوره هایی که با دوستان درمورد آقای دکتر دادخواه داشتم ایشون رو دکتری خوب و با تجربه معرفی کردند.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

معمولی

ستار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نیستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرعلی دادخواه تهرانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرعلی دادخواه تهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی کجا است؟
دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی چه زمانی است؟
دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی 4 از 5 است.

درباره دکتر امیرعلی دادخواه تهرانیدکتر امیرعلی دادخواه تهرانی amirali dadkhah tehrani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان ام ار ای، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132201637-03132206588 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرعلی دادخواه تهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.