%۸۳
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۷۵۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه سوم، پلاک513

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا اشتری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۸۳
۱۴ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چهارباغ بالا
دکتر علیرضا اشتری
دکتر علیرضا اشتری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا اشتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا اشتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اشتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا اشتری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا اشتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا اشتری کجا است؟
دکتر علیرضا اشتری 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا اشتری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا اشتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا اشتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا اشتری متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا اشتری چه زمانی است؟
دکتر علیرضا اشتری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا اشتری چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر علیرضا اشتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا اشتری 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا اشتری

دکتر علیرضا اشتری dr alireza ashtari از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا اشتری در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه سوم، پلاک513 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا اشتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136279123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا اشتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا اشتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا اشتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا اشتری تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا اشتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.