دکتر علیرضا اشتری

دکتر علیرضا اشتری

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اصفهان

کد نظام پزشکی

17592
%83
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه سوم، پلاک 513

تلفن:03136279123

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا اشتری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا اشتری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%83
39 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  39 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمدشهاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر باحوصله و صبور هستند،تشخیص درست،عالی

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بی نظیر خدا حفظشون کنه

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب و خوش اخلاقی هستند

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا اشتری
نوبت مطب خیابان چهارباغ بالا
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - ، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه سوم، پلاک 513
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا اشتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا اشتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اشتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا اشتری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا اشتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا اشتری کجا است؟
دکتر علیرضا اشتری 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا اشتری را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا اشتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا اشتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا اشتری متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا اشتری چه زمانی است؟
دکتر علیرضا اشتری از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اشتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا اشتری چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر علیرضا اشتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا اشتری 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا اشتریدکتر علیرضا اشتری dr alireza ashtari از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا اشتری در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه سوم، پلاک 513 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا اشتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136279123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا اشتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا اشتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا اشتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا اشتری متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا اشتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.