نسرین مهاجردوست

نسرین مهاجردوست

کارشناس مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

م-15752

درباره‌پزشک

بهداشت، تنظیم خانواده، زنان و زایمان، مشاوره قبل و بعد از ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، نریسیده به پمپ بنزین، نبش کوچه شهید اکبری، ساختمان پزشکان امیرآباد، طبقه دوم، پلاک1647

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسرین مهاجردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نسرین مهاجردوست


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین مهاجردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین مهاجردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین مهاجردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین مهاجردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین مهاجردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین مهاجردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین مهاجردوست کجا است؟
دکتر نسرین مهاجردوست 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین مهاجردوست را ببینید.
+
آیا نسرین مهاجردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین مهاجردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین مهاجردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین مهاجردوست متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین مهاجردوست چه زمانی است؟
دکتر نسرین مهاجردوست از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین مهاجردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین مهاجردوست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسرین مهاجردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین مهاجردوست 0 از 5 است.

درباره نسرین مهاجردوستدکتر نسرین مهاجردوست nasrin mohajer doost از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب نسرین مهاجردوست در تهران، خیابان کارگر شمالی، نریسیده به پمپ بنزین، نبش کوچه شهید اکبری، ساختمان پزشکان امیرآباد، طبقه دوم، پلاک1647 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین مهاجردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188953735-09123888326-02188986058 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین مهاجردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین مهاجردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین مهاجردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین مهاجردوست متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین مهاجردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.