دکتر پویان علوی نژاد

دکتر پویان علوی نژاد

تخصص ارتوپدی

اهواز
%۹۰
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۹۳۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، برج سپید، طبقه اول، واحد 106

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پویان علوی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پویان علوی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۹۰
۱۷ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.

بیماران محترم توجه نمایید، کودکان زیر 10 سال در مطب اگر مشکلی غیر از شکستگی داشته باشند، معاینه نخواهند شد.

دکتر پویان علوی نژاد
دکتر پویان علوی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پویان علوی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پویان علوی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پویان علوی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پویان علوی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت پویان علوی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پویان علوی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پویان علوی نژاد کجا است؟
دکتر پویان علوی نژاد 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پویان علوی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پویان علوی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پویان علوی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پویان علوی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پویان علوی نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پویان علوی نژاد چه زمانی است؟
دکتر پویان علوی نژاد از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پویان علوی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پویان علوی نژاد چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر پویان علوی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پویان علوی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر پویان علوی نژاددکتر پویان علوی نژاد dr poyan alavi nejad از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر پویان علوی نژاد در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، برج سپید، طبقه اول، واحد 106 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پویان علوی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916233 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پویان علوی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پویان علوی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پویان علوی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پویان علوی نژاد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پویان علوی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.