دکتر رسول قفقازی

دکتر رسول قفقازی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

69332
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

ترک اعتیاد، مشاوره، مشکلات رفتاری کودکان، سردرد، اضطراب، افسردگی، وسواس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، سمت چپ، جنب داروخانه وحید، مجتمع شکوفه، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رسول قفقازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رسول قفقازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق هستند. و سریع مشکل رو پیدا میکنند عالی عالی

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب خوش رفتار و اینکه برای مریض وقت میزارن.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی بودند و با صبر و حوصله به صحبتهای بنده گوش دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رسول قفقازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول قفقازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول قفقازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول قفقازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رسول قفقازی چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول قفقازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول قفقازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رسول قفقازی کجا است؟
دکتر رسول قفقازی 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رسول قفقازی را ببینید.
+
آیا دکتر رسول قفقازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول قفقازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رسول قفقازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول قفقازی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول قفقازی چه زمانی است؟
دکتر رسول قفقازی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول قفقازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول قفقازی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رسول قفقازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول قفقازی 5 از 5 است.

درباره دکتر رسول قفقازیدکتر رسول قفقازی dr rasol ghafghazi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر رسول قفقازی در اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، سمت چپ، جنب داروخانه وحید، مجتمع شکوفه، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول قفقازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09944831529-03136205670 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول قفقازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول قفقازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول قفقازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول قفقازی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول قفقازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.