%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص بیماری های داخلی کلیه و فشار خون

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب کارگر شمالی

آدرس:

تهران، کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب تهران، نبش خیابان شهید دانش ثانی (مجید سابق) مجتمع پزشکی درمان، طبقه 1

تلفن:02188015531

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

سمی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دلسوز هستن. علم کافی دارن

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشك حاذق و توانا ، اما متاسفانه عدم هماهنگى و فاصله ى زمانى در نوبت دهى ميان منشى مطب و اين درگاه بسيار زياد بود

بهارک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اول از همه تواضع و برخورد خيلي خوب ايشون جلب توجه مي كنه و به نظر دكتر حاذقي هستن

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با تجربه و بامهارت بالا

ماندانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با سلام پزشک باحوصله و خوبی هستند و با دقت به بیمار گوش میدهند و بدون دلیل دارو تجویز نمیکنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منوچهر امینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر امینی کجا است؟
دکتر منوچهر امینی 1 مطب در مطب کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منوچهر امینی را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر امینی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر امینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر امینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر امینی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر منوچهر امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر امینی 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر امینیدکتر منوچهر امینی dr manoochehr amini از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر منوچهر امینی در تهران، کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب تهران، نبش خیابان شهید دانش ثانی (مجید سابق) مجتمع پزشکی درمان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188015531 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر امینی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.