دکتر محسن حسین پور

دکتر محسن حسین پور

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

20689
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن حسین پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن حسین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حامد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

پرهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیییی

فرحناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با تجربه ای هستند و باحوصله.

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من هنوز پیش ایشون عملی انجام ندادم اما تعریشفشونو شنیده بودم

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد و رفتارشون مناسب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن حسین پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 6 غربی، مجتمع پزشکی ایران نگین، طبقه 4، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن حسین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن حسین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن حسین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن حسین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن حسین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن حسین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن حسین پور کجا است؟
دکتر محسن حسین پور 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن حسین پور را ببینید.
+
آیا دکتر محسن حسین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن حسین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن حسین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن حسین پور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن حسین پور چه زمانی است؟
دکتر محسن حسین پور از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن حسین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن حسین پور چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محسن حسین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن حسین پور 5 از 5 است.
درباره دکتر محسن حسین پور


دکتر محسن حسین پور dr mohsen hoseinpor از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر محسن حسین پور در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 6 غربی، مجتمع پزشکی ایران نگین، طبقه 4، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن حسین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09331198631 , 06133912379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن حسین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن حسین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن حسین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن حسین پور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن حسین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.