%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی پذیرفته شده:

آندوسکوپی بینی

جراحی تیروئید

جراحی لوزه و لوزه سوم

تزریق بوتاکس و چربی

نوار گوش و تجویز سمعک

کد نظام پزشکی

100008

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری غربی، مجتمع سپید طبقه 2 واحد 201

تلفن:06133916212

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • ایرانیان
 • جانبازان
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران جوریز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران جوریز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر مهران جوریز
دکتر مهران جوریز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران جوریز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران جوریز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران جوریز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران جوریز چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران جوریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جوریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران جوریز کجا است؟
دکترمهران جوریز مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران جوریز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران جوریز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جوریز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران جوریز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران جوریز متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران جوریز چه زمانی است؟
دکتر مهران جوریز از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جوریز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران جوریز چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر مهران جوریز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران جوریز 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران جوریز



دکترمهران جوریز dr mehran joriz از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر مهران جوریز در اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری غربی، مجتمع سپید طبقه 2 واحد 201 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران جوریز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916212 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران جوریز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران جوریز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران جوریز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران جوریز متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران جوریز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.