دکتر محسن قاسم زاده

دکتر محسن قاسم زاده

تخصص ارتوپدی

اهواز
%96
پیشنهاد(از 47 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد جراحی و متخصص ارتوپدی دوره های تکمیلی جراحی های تخصصی و فوق تخصصی لگن و زانو

درمان شکستگی ها، بیماری های مادرزادی استخوان و مفاصل، اعصاب محیطی، آرتروسکوپی و تعویض مفاصل(آرتروپلاستی) لگن و زانو, 

استوتومی و اصلاح دفورمیتی های استخوانی...

در مطب تزریقات تخصصی داخل مفصلی و تاندون ها، جااندازی و درمان بسته شکستگی ها انجام می شود

همکاری با بیمارستان آپادانا اهواز، بیمارستان شهید بقایی اهواز، بیمارستان مهر اهواز

آدرس اینستاگرام: Dr.m.ghasemzadeh

کد نظام پزشکی

92484

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، 6 غربی، ساختمان ایران نگین، طبقه 4، واحد 3

تلفن:06133371752

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%96
45 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه نمایید: ساعت تعیین شده به معنای حضور در مطب میباشد و زمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد، خواهشمندیم صبور باشید

لطفا ۳۰ دقیقه قبل از نوبت خورد در مطب حضور داشته باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محسن قاسم زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محسن قاسم زاده
دکتر محسن قاسم زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن قاسم زاده کجا است؟
دکترمحسن قاسم زاده مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن قاسم زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن قاسم زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن قاسم زاده چه زمانی است؟
دکتر محسن قاسم زاده از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر محسن قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن قاسم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن قاسم زادهدکترمحسن قاسم زاده dr mohsen ghasemzadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر محسن قاسم زاده در اهواز، خیابان کیانپارس، 6 غربی، ساختمان ایران نگین، طبقه 4، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133371752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن قاسم زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.