دکتر شراره شلمزاری

دکتر شراره شلمزاری

تخصص ارتوپدی

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص و جراح بیماری های استخوان، ستون فقرات، شکستگی ها و مفاصل، درمان صدمات ورزشی، تعویض مفاصل

کد نظام پزشکی

۴۰۶۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، نبش 8 غربی، ساختمان دانش 1، طبقه 1 واحد2

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شراره شلمزاری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شراره شلمزاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر شراره شلمزاری
دکتر شراره شلمزاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شراره شلمزاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شراره شلمزاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شراره شلمزاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شراره شلمزاری چقدر است؟
هزینه ویزیت شراره شلمزاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شراره شلمزاری کجا است؟
دکتر شراره شلمزاری 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شراره شلمزاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شراره شلمزاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شراره شلمزاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شراره شلمزاری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شراره شلمزاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شراره شلمزاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شراره شلمزاری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر شراره شلمزاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شراره شلمزاری 5 از 5 است.

درباره دکتر شراره شلمزاری

دکتر شراره شلمزاری dr sharareh shalamzari از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر شراره شلمزاری در اهواز، خیابان کیانپارس، نبش 8 غربی، ساختمان دانش 1، طبقه 1 واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شراره شلمزاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133915916 , 09304066198 , 06133916064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شراره شلمزاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شراره شلمزاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شراره شلمزاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شراره شلمزاری تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شراره شلمزاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.