دکتر شراره شلمزاری

دکتر شراره شلمزاری

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

40686
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص و جراح بیماری های استخوان، ستون فقرات، شکستگی ها و مفاصل، درمان صدمات ورزشی، تعویض مفاصل

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، نبش 8 غربی، ساختمان دانش 1، طبقه 1 واحد2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شراره شلمزاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شراره شلمزاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منصور
5.0
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

شکستگی انگشت پا ،ایشان علاوه برتشخیص عالی بسیار رفتار ارزنده ای دارد.همچنین برای‌ وقت بیمار هم ارزش قائلند .من به سهم خودم از ایشان تشکر میکنم

مهزیار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار خوب و خوش برخورد . . . فقط سوالی که از ایشون دارم می‌خوام ببینم قادر به این هستن به افراد بالای ۱۸ سال برای رشد و افزایش قد کمک‌کنن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مهربان،صبور و‌خوش برخورد وکاربلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شراره شلمزاری
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - ، خیابان کیانپارس، نبش 8 غربی، ساختمان دانش 1، طبقه 1 واحد2
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شراره شلمزاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شراره شلمزاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شراره شلمزاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شراره شلمزاری چقدر است؟
هزینه ویزیت شراره شلمزاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شراره شلمزاری کجا است؟
دکتر شراره شلمزاری 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شراره شلمزاری را ببینید.
+
آیا دکتر شراره شلمزاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شراره شلمزاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شراره شلمزاری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شراره شلمزاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شراره شلمزاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره شلمزاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شراره شلمزاری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر شراره شلمزاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شراره شلمزاری 5 از 5 است.

درباره دکتر شراره شلمزاریدکتر شراره شلمزاری dr sharareh shalamzari از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر شراره شلمزاری در اهواز، خیابان کیانپارس، نبش 8 غربی، ساختمان دانش 1، طبقه 1 واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شراره شلمزاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133915916 , 09304066198 , 06133916064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شراره شلمزاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شراره شلمزاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شراره شلمزاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شراره شلمزاری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شراره شلمزاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.