دکتر سعید سعیدنیا

دکتر سعید سعیدنیا

تخصص داخلی

اهواز
%۹۷
پیشنهاد(از ۲۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیابت فشارخون تیرویید آسم و آلرژی کبدوگوارش. خون وبیماریهای عفونی، تنفس

مشاوره قبل از عمل جراحی

همکاری با بیمارستان آریا وعلامه کرمی  

کد نظام پزشکی

۶۸۳۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری، مجتمع سپید، واحد 507

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید سعیدنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید سعیدنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۹ کاربر)

%۹۷
۲۸ کاربر از ۲۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر سعید سعیدنیا
دکتر سعید سعیدنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید سعیدنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید سعیدنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید سعیدنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید سعیدنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید سعیدنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سعیدنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید سعیدنیا کجا است؟
دکتر سعید سعیدنیا 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید سعیدنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید سعیدنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سعیدنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید سعیدنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید سعیدنیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید سعیدنیا چه زمانی است؟
دکتر سعید سعیدنیا از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سعیدنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید سعیدنیا چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر سعید سعیدنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید سعیدنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید سعیدنیادکتر سعید سعیدنیا dr saeid saeidnia از دکترهای متخصص تخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر سعید سعیدنیا در اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری، مجتمع سپید، واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید سعیدنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09217058055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید سعیدنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید سعیدنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید سعیدنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید سعیدنیا تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید سعیدنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.