دکتر هما اصغری فرد

دکتر هما اصغری فرد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

102003
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

همکاری با بیمارستان های: یاس سپید، پارسا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 89، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هما اصغری فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هما اصغری فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ساحل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند پر از حس آرامش

سیلنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد بودن و با صبر و حوصله به همه سوالام جواب دادن. معطل هم نشدم و به موقع نوبتم شد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هما اصغری فردسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما اصغری فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما اصغری فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما اصغری فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما اصغری فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت هما اصغری فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما اصغری فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما اصغری فرد کجا است؟
دکتر هما اصغری فرد 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هما اصغری فرد را ببینید.
+
آیا دکتر هما اصغری فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما اصغری فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما اصغری فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما اصغری فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما اصغری فرد چه زمانی است؟
دکتر هما اصغری فرد از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هما اصغری فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما اصغری فرد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هما اصغری فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما اصغری فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر هما اصغری فرددکتر هما اصغری فرد dr homa asgharifard از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر هما اصغری فرد در تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 89، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما اصغری فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186095217 , 02188632974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما اصغری فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما اصغری فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما اصغری فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما اصغری فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما اصغری فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.