دکتر سید امین بلادی مقدم

دکتر سید امین بلادی مقدم

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

97707
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص و جراح ارتوپدی آرتروپلاستی زانو و هیپ

درمان آرتروز و دردهای مفصلی، دیسک کمری و گردنی و تنگی کانال نخاعی، شکستگی استخوان ها، آسیب های ورزشی، تعویض مفاصل لگن و زانو و آرتروسکوپی زانو و شانه

در مطب تزریق های داخل مفصلی PRP، گچ گیری، تزریق و نمونه برداری زیر گاید و سونو اسکن کف پا انجام می شود.

همکاری با بیمارستانهای نفت، بیمارستان آپادانا، بیمارستان مهر و بیمارستان میلاد اهواز

آدرس اینستاگرام: dr.s.a.beladimoghad

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه سوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امین بلادی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امین بلادی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن

محمدعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر. فوق. العاده. فهمیده. وبه. بیمارکاملا. گوش. میدن.. ممنونم

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیااار با اخلاق با وجدان و حاذقی هستند. حتما توصیه می کنم.

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر باتجربه و باحوصله ای بودن خیلی عالی بودن

ظهورزهرونی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من تاز واردم ولی انشالله با دکتر غلامی اشنا میشم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید امین بلادی مقدمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امین بلادی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امین بلادی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امین بلادی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امین بلادی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امین بلادی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین بلادی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امین بلادی مقدم کجا است؟
دکتر سید امین بلادی مقدم 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امین بلادی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر سید امین بلادی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین بلادی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امین بلادی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امین بلادی مقدم متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امین بلادی مقدم چه زمانی است؟
دکتر سید امین بلادی مقدم از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین بلادی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امین بلادی مقدم چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر سید امین بلادی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امین بلادی مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر سید امین بلادی مقدمدکتر سید امین بلادی مقدم dr seyyed amin beladimoghddam از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر سید امین بلادی مقدم در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امین بلادی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133915576 , 09160115737 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امین بلادی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امین بلادی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امین بلادی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امین بلادی مقدم متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امین بلادی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.