دکتر ابراهیم ملکی

دکتر ابراهیم ملکی

تخصص بیهوشی

متخصص درد، آنستزی و رانیماسیون
تهران

کد نظام پزشکی

73257

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب استاد معین

آدرس:

تهران، استاد معین، خیابان هاشمی، بعد از 21 متری جی، پلاک 1050

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابراهیم ملکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم ملکی کجا است؟
دکتر ابراهیم ملکی 1 مطب در مطب استاد معین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابراهیم ملکی را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم ملکی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم ملکی چه زمانی است؟
دکتر ابراهیم ملکی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم ملکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابراهیم ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم ملکی 0 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم ملکیدکتر ابراهیم ملکی dr ebrahim maleki از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر ابراهیم ملکی در تهران، استاد معین، خیابان هاشمی، بعد از 21 متری جی، پلاک 1050 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09355029708-09124171084 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم ملکی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.