درباره‌ی پزشک

فارغ التحصیل دانشگاه تهران

عضو انجمن جراحان کاتاراکت و رفراکتیو آمریکا

جراحی آب مروارید (فیکو)، لیزیک

پیوند قرنیه، تعیین نمره عینک

تجویز لنز، جراحی پلاستیک پلک

کد نظام پزشکی

117382

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی
  • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه 5

تلفن:06133386588

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن فرشیدنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

دکتر حسن فرشیدنیا
دکتر حسن فرشیدنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن فرشیدنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن فرشیدنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن فرشیدنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن فرشیدنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن فرشیدنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فرشیدنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن فرشیدنیا کجا است؟
دکترحسن فرشیدنیا مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسن فرشیدنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسن فرشیدنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فرشیدنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن فرشیدنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن فرشیدنیا متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن فرشیدنیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسن فرشیدنیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فرشیدنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن فرشیدنیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسن فرشیدنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن فرشیدنیا 0 از 5 است.

درباره دکتر حسن فرشیدنیادکترحسن فرشیدنیا dr hasan farshidnia از دکترهای متخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر حسن فرشیدنیا در اهواز، کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن فرشیدنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133386588 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن فرشیدنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن فرشیدنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن فرشیدنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن فرشیدنیا متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن فرشیدنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.