دکتر خدامراد ممبینی

دکتر خدامراد ممبینی

تخصص قلب و عروق

اهواز

کد نظام پزشکی

72749
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه7، واحد 4

تلفن:06133385393

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خدامراد ممبینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدامراد ممبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کار عالی و باتوجه زیاد

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک ماهر و توانمندی هستند

قیصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون پزشک حاذقی هستند

شهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد و دلسوز هستن و حس امنیتی که به بیمار منتقل میکنن خودش بخشی از درمان به حساب میاد... و حال من هم رو به بهبود است و فعلا تحت درمان هستم... از ایشون راضی هستم...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خدامراد ممبینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدامراد ممبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدامراد ممبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدامراد ممبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدامراد ممبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت خدامراد ممبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدامراد ممبینی کجا است؟
دکتر خدامراد ممبینی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خدامراد ممبینی را ببینید.
+
آیا دکتر خدامراد ممبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدامراد ممبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدامراد ممبینی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدامراد ممبینی چه زمانی است؟
دکتر خدامراد ممبینی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدامراد ممبینی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر خدامراد ممبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدامراد ممبینی 5 از 5 است.

درباره دکتر خدامراد ممبینیدکتر خدامراد ممبینی dr khoda morad mombeini از دکترهای متخصص قلب و عروق اهواز هستند. مطب دکتر خدامراد ممبینی در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه7، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدامراد ممبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133385393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدامراد ممبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدامراد ممبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدامراد ممبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدامراد ممبینی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدامراد ممبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.