دکتر خدامراد ممبینی

دکتر خدامراد ممبینی

تخصص قلب و عروق

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۲۷۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه7، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خدامراد ممبینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدامراد ممبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر خدامراد ممبینی
دکتر خدامراد ممبینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدامراد ممبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدامراد ممبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدامراد ممبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدامراد ممبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت خدامراد ممبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدامراد ممبینی کجا است؟
دکتر خدامراد ممبینی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خدامراد ممبینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خدامراد ممبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدامراد ممبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدامراد ممبینی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدامراد ممبینی چه زمانی است؟
دکتر خدامراد ممبینی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدامراد ممبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدامراد ممبینی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر خدامراد ممبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدامراد ممبینی 5 از 5 است.

درباره دکتر خدامراد ممبینیدکتر خدامراد ممبینی dr khoda morad mombeini از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اهواز هستند. مطب دکتر خدامراد ممبینی در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 5 غربی، مجتمع فارابی، طبقه7، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدامراد ممبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133385393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدامراد ممبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدامراد ممبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدامراد ممبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدامراد ممبینی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدامراد ممبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.