دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر هدیه ثابت فرهادی

دکتر هدیه ثابت فرهادی

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

گ-20750
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، بین خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع دانا، طبقه 4، واحد 4

تلفن:06133922219

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هدیه ثابت فرهادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدیه ثابت فرهادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیده سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بینظیر

سیده سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی ماهر مجرب با تجربه استاد صبور راه حل هاشون عالی سراپا ارامش

بابک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یه پزشک ومشاور با صبر ومتین وکاربلد

وصال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک صبور و با انرژی،دلسوز و مهربان،احساس می کنم با تمام وجود و حوصله مشاوره رو انجام می دن و بسیار با تجربه و حرفه ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هدیه ثابت فرهادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس، بین خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع دانا، طبقه 4، واحد 4


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدیه ثابت فرهادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدیه ثابت فرهادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدیه ثابت فرهادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدیه ثابت فرهادی چقدر است؟
هزینه ویزیت هدیه ثابت فرهادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدیه ثابت فرهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدیه ثابت فرهادی کجا است؟
دکتر هدیه ثابت فرهادی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدیه ثابت فرهادی را ببینید.
+
آیا دکتر هدیه ثابت فرهادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدیه ثابت فرهادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدیه ثابت فرهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدیه ثابت فرهادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدیه ثابت فرهادی چه زمانی است؟
دکتر هدیه ثابت فرهادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدیه ثابت فرهادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدیه ثابت فرهادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر هدیه ثابت فرهادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدیه ثابت فرهادی 5 از 5 است.
درباره دکتر هدیه ثابت فرهادی


دکتر هدیه ثابت فرهادی dr hediyeh sabet farhadi از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر هدیه ثابت فرهادی در اهواز، خیابان کیانپارس، بین خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع دانا، طبقه 4، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدیه ثابت فرهادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133922219 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدیه ثابت فرهادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدیه ثابت فرهادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدیه ثابت فرهادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدیه ثابت فرهادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدیه ثابت فرهادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.