دکتر شهلا مشاغی

دکتر شهلا مشاغی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

36221
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: شهرام

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب کارگر شمالی

آدرس:

تهران،کارگر شمالی، بعد از بیمارستان قلب تهران، کوچه چهارم(کنارگذر گمنام)پلاک 34 ، ساختمان پزشکان داروخانه مهرگان ، واحد 15

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا مشاغی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا مشاغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهلا مشاغیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا مشاغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا مشاغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا مشاغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا مشاغی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا مشاغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مشاغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا مشاغی کجا است؟
دکتر شهلا مشاغی 1 مطب در مطب کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا مشاغی را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا مشاغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مشاغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا مشاغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا مشاغی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا مشاغی چه زمانی است؟
دکتر شهلا مشاغی از روز پنجشنبه 13 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مشاغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا مشاغی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهلا مشاغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا مشاغی 0 از 5 است.

درباره دکتر شهلا مشاغیدکتر شهلا مشاغی dr shahla mashaghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر شهلا مشاغی در تهران،کارگر شمالی، بعد از بیمارستان قلب تهران، کوچه چهارم(کنارگذر گمنام)پلاک 34 ، ساختمان پزشکان داروخانه مهرگان ، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا مشاغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09021130231 ,02186096887 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا مشاغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا مشاغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا مشاغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا مشاغی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا مشاغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.