%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره و روان درمانی، نوروفیدبک

افسردگی و اضطراب، وسواس و اختلال خواب، اختلال جنسی، سردردهای مزمن 

کد نظام پزشکی

۹۸۸۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری شرقی ، مجتمع سپید، واحد 507

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه سعیدنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه سعیدنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی و با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر فاطمه سعیدنیا
دکتر فاطمه سعیدنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه سعیدنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه سعیدنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه سعیدنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه سعیدنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه سعیدنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سعیدنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه سعیدنیا کجا است؟
دکتر فاطمه سعیدنیا 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه سعیدنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه سعیدنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سعیدنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه سعیدنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه سعیدنیا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه سعیدنیا چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سعیدنیا از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سعیدنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه سعیدنیا چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر فاطمه سعیدنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه سعیدنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه سعیدنیادکتر فاطمه سعیدنیا dr fatemeh saeidnia از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر فاطمه سعیدنیا در اهواز، کیانپارس، خیابان 12 متری شرقی ، مجتمع سپید، واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه سعیدنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه سعیدنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه سعیدنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه سعیدنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه سعیدنیا تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه سعیدنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.