دکتر خسرو قنبری

دکتر خسرو قنبری

تخصص جراحی عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

20007

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، خیابان پوشاک خانواده، کلینیک پاستور

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو قنبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر خسرو قنبری
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، خیابان پوشاک خانواده، کلینیک پاستور

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو قنبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو قنبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو قنبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو قنبری چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو قنبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو قنبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو قنبری کجا است؟
دکتر خسرو قنبری 1 مطب در چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خسرو قنبری را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو قنبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو قنبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو قنبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو قنبری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو قنبری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خسرو قنبری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو قنبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو قنبری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خسرو قنبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو قنبری 0 از 5 است.

درباره دکتر خسرو قنبریدکتر خسرو قنبری dr khosrow ghanbari از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر خسرو قنبری در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، خیابان پوشاک خانواده، کلینیک پاستور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو قنبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632263899 , 02632263583 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو قنبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو قنبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو قنبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو قنبری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو قنبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.